Yılan Büyüsü

Kara büyüler içinde yer edinen yılan büyüsü son aşama tehlikeli bir büyüdür. Bu büyü sevdiğiniz şahıs bir başkasıyla, eşiniz bir başkasıyla beraber yaşıyorsa, onların en kısa sürede ayrılması için meydana getirilen bir çalışmadır. Daha evvelde pek fazlaca kere uygulanmış ve netice alınmış bir büyüdür. Bununla birlikte çiftleri ayırmak için de bu büyüye başvurulabilir. Yılan büyüsü kuvvetli tılsımlarla yapıldığı için asla tek başına evde yapılmaması ihtiyaç duyulan bir büyüdür. Bu büyüyü kendi yapmak isteyenler de ihtiyaç duyulan malzemeleri kendileri kolay bulamazlar. Bu mevzuda Medyum ismail ile resmi telefonu olan 05449174917 üstünden iletişime geçebilir, detaylı data alabilirsiniz. Bu şekilde meydana getirilen yılan büyüsü süratli tesirli ve daha kuvvetli olur.
Nedir?
Sihrin tarihinden beri en etkili ve tehlikeli büyü türleri içinde gösterilen yılan büyüsü nedir, bu büyü son aşama tehlikelidir. Yeterli ellerde yapılmalıdır. Büyü çalışmasında sözcükler hatasız ve eksiksiz söylenmelidir. Büyü yapılırken hata olursa neticeleri başka boyutta olabilir. Yılan büyüsü başkasıyla beraber olan sevdiğinizi ondan ayırmak ya da kendinizden soğutmak için yapılabilir.
Ne Vakit Etki Eder?
Yılan büyüsü yaptırmak isteyenler için yılan büyüsü ne vakit etki eder, merak mevzusudur. Büyü yılanın herhangi bir parçası ile yapılmaktadır. Vefk halinde hazırlanan muska şeklinde emek verme yapılır. Muskanın içine yılanın derisi, dişi, pulu şeklinde herhangi bir parça konmaktadır. Sihrin etki etme süresi ise türüne nazaran en geç iki hafta sonunda gerçekleşir.

Bundan önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası