Yıldız Büyüsü

Senelerdir eşimin devamlı değişen karakterinden artık bıkkınlık gelmişti. Bigün dünyanın en şeker, en tatlı adamıyken, bigün çekilmez, kavgacı, devamlı eleştiren biri haline geliyordu. Bu şekilde biriyle yaşamak hakikaten de oldukça yorucu oluyordur. Açıkçası onu seviyordum fakat bu durum bende yılgınlığa niçin olmuştu. Ben de yıldız büyüsü yaptırmak ve karakterindeki bu değişkenliği yok etmek istedim. Daha yumuşak huylu biri olması için bu büyüyü yaptırıp, düşüncelerinin pozitif yönde yönde değişmesini istediğim için de internette yoğun bir araştırmaya girdim.
Pamuk Şeklinde Bir Adam Oldu
Yakın bir aile tanıdığımız bana medyum ismail’ın telefonunu verdi. Aşağıya sizin için de numarayı yazacağım, ulaşmak isterseniz direkt kendisini arayabilirsiniz. Ben de çekinerek de olsa kendisini arayıp konuştum ve durumu izah ettim. Daha telefonda konuşurken bile üstümdeki çekingenlik ve kaygı yerini tatlı bir sükunete bıraktı. Bu büyüyü yapmış olduğu an itibariyle eşimle aramdaki kontakt güçlendi ve eski saçma sapan huyları aniden değişmeye başladı. Pamuk benzer biçimde bir adam oldu çıktı ve ben de bu gelgitlerden kurtulmuş oldum.
Her insana Tavsiye Ederim
Huysuz biriyle beraberseniz ne demek istediğimi aslına bakarsanız anlamışsınızdır ve inanırım siz de bu büyüyü yaptırıp rahat erek istiyorsunuzdur. Kesinlikle 05449174917’ten medyum ismail’ı aramalı ve derdinize umar olmasını istemelisiniz. Kısa sürede yaşayacağınız değişime kendiniz bile inanamayacaksınız. Doğal olarak ki hayatınız da eskisinden güzel bir hale gelecek.

Bundan önceki yazımız olan Yılan Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası