Yıllarca Aşkıma Karşılık Bekledim

Ona duyduğum aşk duygusu beni hayata bağlayan en gerçek ve köklü histi benim için. Hayatımın tek amacı onu kazanmaktı. Bu kadim, sonsuz duyguma karşılık vermesini bekliyor, her geçen gün içimde yanan aşk ateşinin körüklendiğini hissediyordum. Onunla aynı iş yerinde çalışıyorduk. Her anımı onu izleyerek geçirdiğimi söyleyebilirim. Bu denli ona âşık oluşum emek verme hayatımı da sekteye uğratıyordu. Hiçbir şeye yoğunlaşamıyor, bazen yemeden içmeden kesiliyor, çevremdeki herkesi bu davranışlarımla kahrediyordum.
Doğaüstü güçlere ihtiyacım vardı
Hele ki hayatında başka bir kız bulunduğunu duymak yada buna tanık olmak beni yaşarken öldürüyor, içinden çıkılmaz bir depresyona sokuyordu. Kullanmadığım ilaç, okumadığım yakarış kalmadı. Kendi iradem ve imkânlarımla her yolu denedim fakat netice hep hüsran oldu. Bu işi gerçek bir medyumun gerçekleştirebileceğini düşünüyordum fakat kime güvenebilirdim ki? Günlerce bunun için araştırma yaptım. Medyum ismail hakkında yapılmış tüm yorumları tek tek okudum. Hepsi itimat verici, samimi yorumlardı. Bu manada bana kalan tek şey 05449174917 nolu numarayı aramaktı.
Her şey bu kadar basitmiş
Medyum ismail’ın en rahatlatıcı tarafı anlayışlı ve fazlaca samimi bir insan olması zira kendisine hayatımı anlatırken asla çekinmedim. Beni özenle dinleyip tesiri yüksek olan bir yakarış uygulayacağından bahsetti. Sevdiğini kendine âşık etme duası yardımıyla rüya benzer biçimde günler yaşamaya başladım. Bugüne dek yalnız uzaktan seyredip karşılıksız aşkıyla yanıp tutuştuğum adamın bana âşık olmasına vesile oldu. Arayıp aramamakta tereddüt eden dostlar için boşuna kaygılanmamalarını öneriyorum.

Bundan önceki yazımız olan Senelerce Âşık Olabilmeyi Bekledim başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası