Yıllarca Sahip Olmak İstediğim Tek Erkek

Ortalama iki senedir kendi imkânlarım içinde sevdiğim, âşık olduğum, evlenmeyi hayal ettiğim adamın dikkatini çekmeye çalışıyordum. Fakat tüm mücadelelerimin sonucunda yine hayal kırıklığı yaşıyordum. Onun gözü benden başka herkesi görüyordu. Flört etmiş olduğu kızlar düşmanım olmuşlardı. Beni fark etsin, içimdeki aşk ateşine karşılık versin diye yanıp tutuşuyordum. Ayrıca evlilik yaşım da gelmişti. Yaşıtlarımın neredeyse hepsi evliliğe ilk adımını atmıştı bu beni daha da hırslandırmış olmuştu. Son umar olarak bir hocaya gitmek kendimi okutmak bu bahtsız talihsiz halime şifa olabileceğini düşündüm. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle mahallece tanınmış nefesinin güçlü olduğu söylenen hoca teyzeye danıştım. Anlayacağınız gibi netice gene hüsran oldu.
İyi ki Medyum ismail’ı Tanıdım
Araştırmalarımı hızla sürdürüyordum. İnternette sevdiğini kendine bağlamak için yakarma aradığım sırada Medyum ismail’ın web sitesi karşıma çıktı. Değişik güçler beni bu adrese sürükledi ve hepimiz şeklinde ben de sitede gezinmeye, yorumları okumaya başlayarak hoca hakkında data edinmeye başladım. Yorumların pozitif olması hocamıza güvenmemi sağlamış oldu ve aniden 05449174917 nolu telefonu tuşlamaya başladım. Hocamızla birebir görüşme sağladıktan sonrasında içimi bir refah kapladı. Kendi kendime bu sefer olacak dedim. Kısa süre sonrasında da yanılmadığıma tanık oldum.
Her şey hızla gelişti
Hocamızın uyguladığı yakarma yardımıyla uğruna her şeyi göze aldığım biricik sevdiğim adam beni farklıymış, bana teklif bile göndermişti. Şu anda nişanlıyız ve Tanrı’ın izniyle Ağustosta düğünümüz olacak. Kendi olanaklarınız ile sevdiğinizi kendinize bağlamakta güçlük çekiyorsanız bir de Medyum ismail ile tanışın derim. Kısa sürede hayal ettiğiniz her şeyin gerçekleşmeye başladığına tanık olacaksınız.

Bundan önceki yazımız olan Senelerce Aşkıma Karşılık Bekledim başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası