Yıllarca Süren Aşk Arayışım

Dostlar ben 45 yaşlarında bir erkeğim. Bu yaşıma dek aradığım aşkı bulamamaktan dert yanıyordum. Anne ve babamın tek adam evladı olduğum için haliyle evlenmemi dört gözle bekliyorlardı. Annemin denemediği şey kalmamıştı. İtikadını bağlar sulara okur üfler bana içirir, yastığımın, yatağımın içine alyanslar koyardı. Çalmadığı hoca kapısı kalmamıştır diyebilirim fakat annemin uğraşları netice vermiyordu. Artık ben de aradığım aşkı bulacağımdan ümidi kesmeye başlamıştım. Deliler benzer biçimde âşık olarak evlenebileceğim bayanı bulacağımı asla sanmıyordum. Fakat bigün web üstünden yapmış olduğum araştırmalar netice verdi ve sevgili hocamızla tanıştım.

Sonunda Aradığım Aşkı Buldum

Medyum ismail hocanın yapmış olduğu Aşk duası ile kısa bir süre sonrasında hayatımın aşkını bulduğumu söylesem inanır mısınız? Evet, hem de uğrunda her şeyimi feda edebileceğim, aşkı için dünyaları yakabileceğim muhteşem bir hanımla evlendim. Şimdi 7 aylık evli biriyim ve dünyanın en mutlu erkeğiyim. Bigün bu kadar kısa süre içinde taparcasına sevmiş olarak evlenebileceğim bir hanımla karşılaşacağım asla aklıma gelmezdi. Anne ve babama görkemli bir gelin kazandıran buna aracı olan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. 05449174917 bu numaradan kolaylıkla irtibata geçerek derdinize derman bulabileceğinizi söylemek isterim.

Aşk Dolu Birlikteliğim

Aşk arayışında olup tüm ümitlerini yitirmek suretiyle olan tüm arkadaşlara içtenlikle hocamızı tavsiye ediyorum. Oldukça kısa süre içinde aradığınız aşka kavuşarak görkemli bir ilişki yaşama şansına haiz olacağınızı görmüş olacaksınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın