Yıllarca Süren Çocuk Hasreti

Dostlar merhaba. Üç senelik evli biriyim. Eşimle birbirimizi oldukca sevmiş olarak evlendik. Son bir senedir çocuk için uğraşıyoruz fakat hep aynı acı sonuçla karşılaşıyoruz. Maalesef evladımız olmuyor. Eşimle ikimiz de küçüklere düşkün biriyizdir. Bir ara her şey olacağına varır, her şeyin hayırlısı deyip oluruna bıraktık. Mutlu olmaya çalıştık fakat vakit geçtikçe beklentimiz artmaya başladı. Haliyle bu durum evimizin içinde kara bulutlar estirdi. Eşim doktora gitmeyi ret ediyordu. Tedavi olma mevzusunda onu ikna edemiyordum. Artık çıldırma aşamasındaydım. Çocuk sahibi olan hanımefendilere gıpta ediyordum. Evliliğime konsantre olamıyordum. Anne olamamak içimde derin yaralar açmış beni uçurumlara sürüklemiş tüm hayatımı mahvetmişti.

Hamile Kalma Umudu

Kocamla eskisi şeklinde değildik. Evlat sahibi olma uğruna aramızdaki tüm bağ kopma noktasına gelmişti. Durum bu şekilde olunca evliliğimizin bigün biteceği gerçeğiyle yüzleştim. Oldukça korktum. Kocama çocuk vermek istiyordum bundan başka arzum yoktu. Bu arzu ve beklenti içinde tavsiye üstüne Medyum Barensel isminde bir hocaya ulaştım. Kendisiyle konuştuğum andan itibaren çocuklar şeklinde şen, heyecanlı, ümit dolu oldum. Problemin kocamdan kaynaklı bulunduğunu söylemiş oldu. Okuyup üfleyeceği suyu kocama içirmemi, yapacağı muskayı yatak odamıza koymam gerekeceğini belirtti. Bunların karşılığında kendisine ne kadar para ödeyeceğimi sorduğumda bana söylediği fiyat karşılığında şaşkınlığımı gizleyemedim fakat her ne olursa olsun çocuk özlemi çeken bir bayan olarak kabul ettim ve parayı ödedim.

Söylediği Her şey Palavra

Netice olarak gerçek bir dolandırıcının, yalancının eline düştüğümü oldukca geç anlamış oldum. Hamile kalamadım. Bir çocuğa haiz olamadım. Kırılan onurum, gururum ve hayallerimle öylece kalakaldım.

Bundan önceki yazımız olan Tekrardan Evlenmek Hayal Oldu başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum elife ve sahtekar medyum elife hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası