Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü, Anadolu’da uygulanan büyülerin en yaygın olanıdır. Kökeni Azerbaycan olan büyü günümüze kadar ulaşmıştır. Anadolu’da derhal hepimiz bu sihrin yapılışını ve iyi mi bozulduğunu bilebilir. Yumurta büyüsü negatif sonuçlara yol açan kara büyü çeşitleri arasındadır. Kısaca hayır amaçlı yapılmaz. Yapılış amaçları içinde en yaygın olanı karı kocanın, sevgililerin ayrılması içindir. Bu yüzden bazı yerlerde ayırma büyüsü olarak anılır. Bazı durumlarda anne babalar kızlarını tasvip etmedikleri kocalarından ayırmak için de yumurta büyüsü kullanabilirler. Bunun hakkında Medyum ismail ile resmi telefonu olan 05449174917 üstünden görüşerek informasyon alabilirsiniz.
Iyi mi Yapılır?
Yumurta büyüsü kolay fakat tesirli bir büyüdür. Bu büyüyü derhal hepimiz yapabilir. Yumurta büyüsü iyi mi yapılır, bu sihrin yapılışında yumurtanın akı ve sarısı birbirinden ayrılır. Burada yumurta sarısı hanımı, yumurta akı da erkeği temsil eder. Hanım evin merkezi ve mahremidir. Yumurta akı olan adam ise aileyi kuşatandır ve aileyi korur. Bunlar ayrılmış olduğu süre çiftin ayrılacağı düşünülür. Sadece yumurta büyüsü yaparken bunun ritüeli de yapılmalıdır. Yumurta bir gece tuzlu suyun içinde bekletilir. Bunun sebebi ayrılığın kederli olmaması içindir. Kısaca ayrılıkta katliam benzer biçimde durumların olmaması amaçlanır. Tuzlu sudan alınan yumurtaya hususi kişiye gore sözler söylenerek tabağın içine kırılır. Tabaktan yumurta sarısı alınır. Yumurta akı ise güneş olmayan bir yerde bırakılır. Sarısı da güneş gören yere konur.
Tesirini Ne Vakit Gösterir?
Yumurta büyüsünü yapanlar yumurta büyüsü tesirini ne süre gösterir, bunu merak ederler. Sihrin tesiri mevsimine gore değişse de en fazla 3-4 gün içinde belli olur. Yumurta akı ve yumurta sarısı tamamen kuruduğunda büyü tesirini göstermeye adım atar.

Bundan önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası