Yumurta büyüsü

Geçtiğimiz yıl evlenmek için gün sayarken nişanlım aniden benden soğuduğunu ve ayrılmak istediğini söylediğinde resmen dünya başıma yıkıldı. Hayatımda bu kadar büyük bir şok daha ilkin asla yaşamamıştım ve yaşadığım hayal kırıklığının tarifi yoktu. Yemeden içmeden kesildim ve resmen iğne ipliğe döndüm. Her şey aniden mahvolmuştu ve benim hayallerim alt üstü olduğundan her şeye olan inancımı yitirmiştim. Kuzenim bu duruma fazlaca üzüldü için yumurta büyüsü yaptırarak kim bilir tekrardan nişanlıma elde edeceğini söylemiş oldu.
Nişanlım değişmişti
Aslına bakarsak insanların bana acıdığın düşündüğüm için ilk olarak bu mevzuya pek ilgi göstermedim. Sorun bence fazlaca daha değişik bir şey de fakat ne işe yaradığını bilmiyordum o yüzden devamlı olarak bu meseleden kaçınmaya başladım. Nişanlımıa hala fazlaca seviyordum ve onu bana geri döneceğini inanmak isterim fakat geçen günler kesinlikle o şekilde bir şey olamayacağını gösteriyordu. O nedenle ben de yumurta büyüsü konusunu yeniden düşünmeye başladım ve kuzenime bu mevzuda destek olmasını istediğimi söyledim.
Büyü bana yardım etti
Bana Medyum ismail beni resmi telefon numarasını verdi ve ben de 05449174917 nolu hattan derhal arayarak yumurta büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim. Kendisi nişanlımla benim aramdaki durumu düzeltebileceğini söylediğinde dünyalar benim olmuştu. Hakkaten söylediğini yapmış oldu ve şu anda biz evliyiz fakat bunu hakikaten Medyum ismail Bey’e borçlu bulunduğunu biliyorum oO yüzden bu yorumu buraya yazıyorum.

Bundan önceki yazımız olan Yılan büyüsü o hanımdan kurtulmamı sağlamış oldu başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası