Yumurta büyüsü ile eşim bana kör kütük aşık oldu

Hayatım süresince hiçbir süre yumurta büyüsü nedir diye araştıracağımı düşünmezdim fakat insan başına bir sorun geldiği süre aklında olmayan her şeyi yapabiliyor. Benim bu araştırmaya sebep olan durum ise eşimin alkol ve hanımlarla olan ne yazık ki fena ilişkileriydi. Eşimin ailemizi darmadağın edecek bu alışkanlıkları yüzünden eşim beni artık dikkatsizlik ediyordu. Başka hanımlarla görüşmekten neredeyse asla çekinmiyordu. Eşimin alkol ve kumar şeklinde alışkanlıkları da olduğundan yaşantımız aniden çekilmez hale geldi.
Eşimi Mısra Getirdim
Onu yola getirmenin tek yolunun kendime deli şeklinde aşık etmek bulunduğunu düşünüyordum zira eğer bana deli şeklinde aşık olursa Söylediğim her şeyi yapardı. Mesela yumurta büyüsü yaptırırsam beni mutlu etmek için kumar ve fena alışkanlıklarından vazgeçer mi esasen bana aşka düştüğü için başka bayanlara da bakmazdı. Doğal ki bunlar aklımdan geçiyordu fakat bu tarz şeyleri hayata geçirebilmek için doğru muntazam biri ile tanışmam ya da iyi bir medyum bulmam gerekiyordu bunun da farkındaydım.
Doğru seçim yapmıştım
Medyum ismail Bey ismine internette rastladım ve onun resmi telefon numarası 05449174917’ü alarak aradığım süre hakkaten bana destek olacağını biliyordum. Yumurta büyüsü yardımıyla ve doğal ki Medyum ismail Beyin uğraşları sonucunda eşim artık eski fena alışkanlıklarını unuttu. Bana o denli fazlaca aşık oldu ki başka bayanlara bakmak artık onun için mümkün bile değil.

Bundan önceki yazımız olan Aşk büyüsü yapmak istiyordum ve yaptım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası