Yumurta Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü işinde yeterli olan, sezgileri güçlü gerçek bir hoca tarafınca yapılması durumunda son aşama etkili aşk büyüsüdür.

Vatanımızda ve genel olarak coğrafyada, halk içinde malum büyülerden biri olduğundan, bilir bilmez, birçok şahıs kendi ev ortamlarında bu büyüyü hayata geçirmeye kalkar. Oysa, yanlış uygulamaların olması kişilerin boş yere niyetlenmesine, umutlanmasına ve sonrasında süre kaybetmesine niçin olur. Gerçek bir hocadan yardım alınarak kırılmamış yumurta büyüsü yapılırsa, kişilerin dilekleri gerçek olur. Bu şekilde, sevdiğine kavuşan, ayrılmış olduğu eşiyle barışan ya da sevdiğinin de onu sevmesini elde eden birçok şahıs bulunmaktadır. Yumurta büyüsü tarifi verildiğinde, kişiler bunu oldukca kolay ve derhal oluverecek zanneder. Oysa asla rahat bir ritüeli olmaz ve bir medyum, gerçek bir hoca bunu yapmalıdır.

Yumurta büyüsü iyi mi yapılır.

Bu sihrin yapılmasında adından da anlaşılacağı suretiyle, yumurta ana elemandır. Bir mum ve sarı renkli bir kağıt da edinilmesi ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Kişinin doğru şekilde niyet etmesi son aşama önemlidir. Odaklanabileceğini ışık oldukca olmayan bir ortamda bunun yapılması gerekmektedir. Sadece, yalnız bu malzemelerin olması doğru olmaz, aslına bakarsak kafi olmayacaktır. Okunması ihtiyaç duyulan, yapılması ihtiyaç duyulan ritüeller ve öteki alemden etkilerin olması gerekir. Bunu da sadece gerçek bir medyum, imanlı ve bilen bir hoca sağlayabilir. Yumurta büyüsü iyi mi bozulur, işte bunu da sadece gerçek bir medyum sağlayabilir. Şahıs, kendisinde normalin üstünde bir huzursuzluk, sinirlilik, uyku bozulması şeklinde durumları yaşarsa, bu büyü olduğuna delalettir. Gerçek bir hocaya danışmak bu durumda oldukca önemlidir.

Yumurta Büyüsü Tesirleri

Ben de yumurta büyüsü yaptıranlar arasındayım. Bu büyüden inanılmaz pozitif yönde sonuçlar aldım, bu sebeple doğru insan ile tanışma ve ondan destek alma imkanı elde ettim. Yumurta büyüsü nedir, kesinlikle duymuşsanız merak ediyorsunuz anlama gelir. En donanımlı isimden, gerçek medyum ve saygıdeğer bir hoca olan Medyum ismail tan öğrenebilirsiniz. Ben bu büyüyü duymuştum, sadece doğru yardımı almak için yumurta yaptıranlar ve yorumları detaylı olarak inceledim. Bundan sonrasında, en doğru ismin medyum ismail Hoca olduğuna karar verdim. Şu demek oluyor ki tesadüfen değil, bilgili olarak kendisinden destek aldım.

Doğru bir karar aldığımı da kendisinden destek alarak anladım. Bu sebeple bir yaşam koçu tanıdım diyebilirim. Benim değişik bir şehirde olmam, uzaktan destek almamı sağlamış oldu fakat esasen kendisi bu şekilde de kesintisiz iletişimle destek veriyor. Şu demek oluyor ki karşı karşıya, ya da mesafeli fark etmiyor. Beni dinlemesi, ne süre ihtiyacım olsa destek olması, sorularıma cevap vermesi bana oldukca destek oldu.

Kısa sürede sevdiğim insanoğlunun bana gelmesi, kendisinin yumurta büyüsü yapması ile gerçekleşti. Ben de kendisinin bana tavsiyelerinin hepsini yaptım ve kendisine inandım. Siz de kesinlikle destek almalısınız. [email protected] mail adresi ve 0 05449174917 da kendisinin telefon numarasıdır.

 

Bundan önceki yazımız olan Kısmet Açma Büyüsü başlıklı makalemizde baht açma duası, bolluk açma ve denenmiş kısmet açma duaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası