Zaaflarınız İle Oynamalarına İzin Vermeyin

Merhaba dostlar ben Tuğba. Ortalama 1 yıl devam eden bir ilişkim vardı ve pembe hayaller kurarken, ilişkimi evlilik ile süslemeyi planladığım zamanlarda maalesef her şey aniden alt üst oluvermişti. Adam dostum ile aramız fazlaca bozuldu ve ben ortada herhangi bir niçin göremiyordum bu da beni başlangıçta fazlaca üzüyordu fakat bu durum daha sonraları bende takıntı ve nefrete dönüştü. Her şeyi yapabilecek bir durumda hissediyordum kendimi ve artık her şeye tekrardan adım atmak yerine tam aksine intikam almayı istiyordum.

Duygularınızı Size Karşı Kullanıyorlar

Hayatımın merkezinde artık bu intak duygusu yargı sürmekteydi ve bunun haricinde hiçbir şey düşünmüyordum sadece bir taraftan da kendimi komik duruma düşürecek şeylerden kaçınmaya çalışıyordum. İnternette izlediğim filmlerden, yazılardan etkilenerek büyü mevzularına girmeye karar verdim ve iyi mi dipsiz bir çukura düştüğümü tam bu sırada anlamaya başladım. Medyum Filiz isminde biriyle tanıştım ve irtibata geçtim randevuma gittikten sonrasında içinde bulunduğum ortam beni fazlaca sıktı ve huzursuz etti.

Tam Bir Sahtekârlık

Benim anlattıklarıma çözüm odaklı yaklaşmak yerine devamlı bana hak veriyordu, daha çok özelim ile ilgilenmeye başlayıp içinde bulunduğum probleminin haricinde sorular ile beni değişik yönlere çekiyordu. Bir yerden sonrasında amacının bir tek süreyi doldurmak ve parasını almak bulunduğunu anlamıştım fakat iş işten çoktan geçmişti ve verdiğim para çöpe gitti diyebilirim.

Bundan önceki yazımız olan Senelerce Devam eden Çocuk Hasreti başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum barensel ve sahtekar medyum barensel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü