Zengin Olma Hayalleri

Eşim pazarcılık icra eden biriydi. Geçimimiz ufacık bir iç çamaşırı tezgâhına bağlıydı. Çoğunlukla kıt kanaat geçiniyorduk ve organik olarak oldukca sorun çekiyorduk. Bilhassa kızımızın okul harcamalarını karşılayabilmek bizim için adeta ıstıraptı diyebilirim. Bigün olsun para yüzü görebilecek miyiz diye düşünür dururduk. Pazarda bulunan birçok heybetli tezgâh yüzünden eşimin tezgâhı azca alan kişi çekerdi. Elimizde avucumuzla olanla yetinmeye çalışmaktan bıkmıştık. O sıralar aklımdan devamlı varlıklı olma büyüsü yaptırmak geçiyordu fakat kime, iyi mi, ne şekilde yaptırabileceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu.
Adım adım zenginlik
Bu düşünceyi uygulamak devamlı aklımda dolanıyordu. Bigün web kafeye girip medyum numarası aramaya başladım. Karşıma çıkan ilk şahıs medyum ismail oldu. Hakkında hemen hemen hiçbir fikrim olmadığı birini aramak acayip geliyordu fakat bu riski göze almalıyım diye düşünüp 05449174917 nolu numarayı aramaya koyuldum. Kendisinden bu mevzu hakkında oldukca mühim bilgiler edindim. Hakkaten içimi okur benzer biçimde konuşuyor, duymak istediklerimi söylüyordu. İçim içime sığmıyordu bir an ilkin uygulamasını rica ettim.
Pazarcılıktan ticarete
Sonrasında neler mi oldu? Ilk olarak tezgâhtaki iç çamaşırları her insanın gözüne güzel görünmeye başladı. Böylelikle her gün yüzlerce alan kişi çekmeye başladık. Müşterilerimiz ürünlerimizi kesinlikle pahalı bulmuyor, devamlı bizlerden alışveriş yapıyorlardı. Satışlarımızdan elde ettiğimiz gelir yardımıyla kocam tecim hayatına atıldı. Şu an kendimize ilişkin üç kattan oluşan iç çamaşırı depomuz var. Elini attığı her işten kârlı çıktı ve organik olarak ikimiz de zenginliğin tadını çıkarmaya başlamış olduk.

Bundan önceki yazımız olan Yumurta Büyüsü Iyi mi Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası